KONST / Litografier / Litografi 13442268
nr 1344 2268
Daniel Grunditz
(f. 1973), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 111/120. Motivet: 26x54 cm
Daniel Grunditz, svensk bildkonstnär född 1973 i Nässjö.
Utrop:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:16:14
Daniel Grunditz
Läs mer om Daniel Grunditz